FINAL silikónová omietka

POPIS PRODUKTU

Tenkovrstvová omietka na báze silikónových pojív. Používa sa na dekoratívnu úpravu fasád (obzvlášť tých vystavených silným zrážkam) a povrch vnútorných stien. Má charakteristickú rovnomernú hladenú štruktúru. Je vodoodpudivá, paropriepustná, odolná voči UV žiareniu a atmosférickým vplyvom. Vďaka zvláštnym aditívam chráni pred výskytom rias a plesní.

POUŽITIE

Používa sa na všetky druhy vhodne pripravených stavebných podkladov (jemné minerálne omietky, vláknocementové a sádrokartónové dosky, drevotrieska, betón starý najmenej 3 mesiace) a ako vrchná vrstva v tepelno-izolačných systémoch.

VÝDATNOSŤ

Hladená                                    Škrabaná

NZG 1,0 mm - 1,5 kg/m2          NZR 1,5 mm - 2,1 kg/m2

NZG 1,5 mm - 2,2 kg/m2          NZR 2,0 mm - 2,5 kg/m2

NZG 2,0 mm - 2,9 kg/m2          

ODTIENE

Vyrába sa v bielej farbe, použitím tónovacieho systému Top Mix je možné pripraviť veľké množstvo rôzných odtieňov.

SCHNUTIE

Podklad musí byť suchý, pevný, hladký a čistý. Teplota vzduchu a podkladu musí byť pri aplikácii vyššia než +5 °C a nižšia než +30 °C. Nutné aplikovať na základný náter Fasavit Grund Uni v odtieni omietky 24 hodín pred aplikáciou omietky! Omietka sa aplikuje ručne pomocou hladítka z nerezovej ocele či strojovo v hrúbke najväčšieho zrna. Omietku hneď alebo niekoľko minút po aplikácii štruktúrovať krúživými pohybmi pomocou tvrdého plastového hladítka.

BALENIE

25 kg

VýBER

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY