KEMOPOL PREMIUM PROTECT - UMÝVATEĽNÁ PROTIPLESŇOVÁ FARBA NA VNÚTORNÉ STENY

POPIS PRODUKTU

Kemopol premium protect je disperzná farba na vnútorné steny s vysokou krycou schopnosťou, ktorá chráni steny pred výskytom plesní. Vytvára pevný, trvanlivý, bohatý a pružný náterový film, ktorý je možné umývať.

POUŽITIE

Výrobok je vhodný na ochranu a dekoráciu všetkých druhov vnútorných stien obzvlášť v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou vzduchu a kondenzáciou vodných pár. Vďaka odolnosti voči umývaniu je zvlášť vhodný na zaťažované povrchy (chodby, schodiská, nemocnice, menzy, kuchyne reštaurácií, sauny, steny okolo vnútorných bazénov apod.). Kemopol protect sa používa iba ako ochrana pred výskytom plesní. Ak chcete natierať plesňami už zasiahnuté steny, je nutné použiť Algenon prostriedok na sanáciu plesňou zasiahnutých stien. Odporúčame steny dôkladne vysušiť a Algenon rozriedený vodou (v pomere 1: 5) štetcom či valčekom votrieť do steny v jednej alebo dvoch vrstvách podľa stupňa kontaminácie. Po 24 hodinách umyte stopy plesní zo stien mokrou handrou. Po vyschnutí stien (24 hodín) ich natrite Simpra impregnáciou (podľa potreby) a potom výrobkom Kemopol premium protect v dvoch vrstvách. 

Odporúčame impregnáciu nových stien Simpra univerzálnou impregnáciou. Na čistý, suchý a pevný podklad sa aplikuje štetcom, valčekom alebo striekaním v dvoch vrstvách, neriedené alebo rozriedené 10-15% vody. Aplikácia ďalšej vrstvy nasleduje až po úplnom zaschnutí predchádzajúcej vrstvy. Menej znečistené povrchy možno úspešne obnoviť už jednou vrstvou náteru. Neodporúča sa aplikácia pri teplote pod +5 ° C a nad +30 ° C. Po ukončení práce je obal nutné dobre uzavrieť a náradie umyť vodou.

VÝDATNOSŤ

V dvoch náteroch 5 - 6 m2 / 1 liter podľa nasiakavosti podkladu. Nesmie zamrznúť.

BALENIE

5 l / 15 l

RIEDIDLO

Čistá voda.

ODTIENE

Vyrába sa v bielej farbe. Pomocou Top Mix tónovacieho systému možno pripraviť celú škálu odtieňov. Pomocou tónovacích koncentrátov Kemoton možno pripraviť aj pastelové odtiene.

 

VýBER

  • biely

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY